Organik Kuru Karadut
Organik Kuru Karadut

Organik Kuru Kara Dut

Fiyat : ₺189,00(KDV Dahil)

250 g

Artır Azalt

Organik kuru kara dutumuz bio çeşitliliği zengin Malatya'nın İzol bölgesinde Fırat nehirine yakın bir köyde yerel üretici çiftçinin el emeği, göz nuru ile toplanıyor. Kır çiçeklerinin kokusunu içine çeken güneşte kurutma organik dutumuz, üretim aşamasında herhangi kimyasal bir girdi olmadan, organik tarım esaslarına ve felsefesine uygun olarak üretilip, temiz ve hijyenik koşullarda paketlenip en saf haliyle siz Ekozel dostlarına ulaştırılıyor. 

Organik kara dut kurusu, lezzetli yaz meyveleri arasında yer alan karadutun güneş eşliğinde kurutulmasıyla elde edilen bir kuru yemiş türüdür. Koyu kırmızı renkte olan bu meyve olgunlaşma döneminde siyah renge dönüşür. Ekşi ve tatlı olarak her damak zevkine cevap veren bu kuru yemişe aktarlarda ulaşılabilir. Tarım alanlarında belli bir iklim ve toprak türüne ihtiyaç duymayan bu besin maddesi her yerde kolaylıkla yetiştirilmektedir.

Besin Değerleri/100g.:

Enerji                       : 356.5 kcal

Yağ                           : 2 g

Karbonhidrat         : 78 g

Protein                    : 2.8 g

Diyet Lif                   : 8.3 g

www.ekozelorganik.com

organik ürünler, organik ürünler satış, organik bebek ürünleri, organik ürünler pazarı, organik ürünler dükkanı, organik ürün satış siteleri, en iyi organik alışveriş siteleri, en güvenilir organik markalar, sertifikalı organik ürünler, organik ürün markaları, organik ürün toptancıları, organik gıda

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR